Welcome guest, is this your first visit? Create Account now to join.
Results 1 to 4 of 4

This is a discussion on Enable extensions in homepage and extensions pages (New to forum) within the Chrome Talk section, part of the Google Chrome category: Hi everybody, I'm new to this forum, I really appreciate this forum It's great help!! Anyway I hope I'm not ...


 1. #1
  microcuts84 is offline Junior Member
  Join Date
  Jan 2010
  Posts
  1

  Default Enable extensions in homepage and extensions pages (New to forum)

  Hi everybody, I'm new to this forum, I really appreciate this forum It's great help!! Anyway I hope I'm not posting in the wrong place nor posting a well-known and answered issue..
  Here is my problem: I have chrome beta (version 4.something), and I tried and installed some of these extensions.. But I noticed that the extensions are automatically disabled in the homepage and in all of the extensions/downloads/options pages, such as any kind of fast dial or similar things.. This can be really annoying, especially with extensions such as mouse gestures, which means I have to go back to the keyboard in all of the above cases, and this is sometimes really frustrating.. I was wondering whether there is some option or way to bypass/solve this issue.
  Thank you.

 2. #2
  PAEz's Avatar
  PAEz is offline Moderator
  Join Date
  Aug 2009
  Location
  Australia
  Posts
  656

  Default

  Not that I know about, its a security thing. They stopped extensions working on a bunch of pages to stop extensions from doing nasty stuff. They dont work on the pages you get extensions from either, which really bugs me.

 3. #3
  intectiquic is offline Junior Member
  Join Date
  Jun 2011
  Posts
  1

  Default Welcome I was wondering

  Kiedyś, elementarną okleiną stosowaną na kuchenne i łazienkowe podłogi było linoleum, które na szczęście odeszło obecnie do lamusa i zostało zastąpione przez ładne i proste w utrzymaniu płytki podłogowe. Płytki podłogowe są powszechnie stosowane w kuchniach i łazienkach, czyli tam gdzie króluje kolosalna wilgoć, a utrzymanie czystości jest priorytetem. Różnorodność kolorystyczna i rozmiarowa , które mają płytki podłogowe pozwala na zachęcające aranżacje. Kupując płytki wypada stawiać na dobre jakościowo produkty, pierwszorzędnych firm. Z pewnością płytki podłogowe są droższe, lecz będą nam służyć przez długie lata. Dzięki temu zaoszczędzimy na kolejnych remontach, a i walory estetyczne będą zachowane – płytki podłogowe razem z nami. Łazienka to miejsce, w którym wykonanie podłogi bezapelacyjnie wpływa na nasze bezpieczeństwo, komfort i poczucie estetyki. Wychodzą z wanny czy prysznica łatwo idzie się poślizgnąć i o bolesne echa nie trudno. W związku z tym zadbajmy o dobrą posadzkę w łazience. Najpoprawniej wybierzmy antypoślizgowe płytki łazienkowe. Oferowane w tej chwili płytki łazienkowe są niezwykle estetyczne i na pewno pozytywnie wpłyną na wystrój łazienki. Płytki łazienkowe ważnym elementem jej aranżacji, bo nadają klimat. O ile do płytki łazienkowe należycie dopasujemy umeblowanie możemy we własnej łazience stworzyć sobie niepowtarzalną aurę z namiastką przepychu.

 4. #4
  clascisfark is offline Junior Member
  Join Date
  Jun 2011
  Posts
  1

  Default Heyka Uzytkownicy

  Wyposażenie salonu jest nader istotne, w salonie spędzamy mnogość czasu jaki spędzamy w domu. Jakie są świetne meble do salonu? Po pierwsze idealne meble do salonu to takie, jakie są użytkowe i ekstra wyglądają. Istnieje wielu producentów, którzy specjalizują się w tego typu meble do salonu. To jakiego wytypujemy zależy w głównej mierze od majętności naszego portfela. Najogromniejszą wytrzymałość i najwyższą cenę mają meble do salonu drewniane. Aczkolwiek cena może trochę działać odpychająco jednak możemy być pewni, że takie umeblowanie mogą przetrwać nawet trzy pokolenia. Ci, którzy lubią cyklicznie zmieniać meble do salonu nie wyobrażają sobie takiego wyjścia.

Similar Threads

 1. Enable Extensions - Start Menu and Hyperlinks
  By devilslackey in forum Chrome Tips & Tricks
  Replies: 45
  Last Post: 03-13-2010, 11:40 AM
 2. How do i enable extensions
  By jksingh in forum General Chat
  Replies: 18
  Last Post: 11-18-2009, 10:33 AM
 3. cant enable extensions 4.0.223.16
  By cerebrix in forum Chrome Troubleshooting
  Replies: 4
  Last Post: 11-08-2009, 05:43 AM
 4. Cant enable extensions
  By ObeseMaurice in forum Chrome Troubleshooting
  Replies: 0
  Last Post: 10-03-2009, 02:03 AM
 5. Enable Extensions Command Line Flag
  By StevePaul in forum Chrome Talk
  Replies: 3
  Last Post: 09-08-2009, 04:43 PM

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •